قوانین استفاده از وب سایت

قوانین و شرايط استفاده

 

کاربر گرامی، وب‌ سایت خودرویاب، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات خودرو است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.لذا بيش از عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 

 • وب سایت garazh.ir یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان پارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.برای عضویت در این وب سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید و توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده میباشد. 
 • هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 • لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت گـاراژ مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 • کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی خودرویاب، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند؛ مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند...
در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.
در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.
 • در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.
 • آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم خودرویاب تائید و سپس نمایش داده خواهد شد
 • چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم خودرویاب بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
 • هر آگهی فروش صرفا جهت نمایش اطلاعات یک خودرو بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد خودروهای دیگر بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
 • کلیه اعضاء و نمایشگاه داران در صورت داشتن چند دستگاه خودروی مشابه (برند ، مدل ، سال ، رنگ و ...) فقط مجاز به درج 3 آگهی برای کلیه خودروهای مشابه خود می باشند و در غیر اینصورت بدون تذکر قبلی سیستم به صورت اتوماتیک اقدام به حذف آگهی های اضافه می نماید.
 • کاربران پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل برند، مدل و سال خودرو خود در آگهی نمی باشند.
 • چنانچه قیمت خودرو درج شده در آگهی در محدوده قیمت های از پیش تعیین شده نباشد، تیم خودرویاب بنا به صلاحدید قیمت را حذف و یا به توضیحات آگهی منتقل خواهد کرد.
 • ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به خودروی آگهی شده شامل (نمایشگاه،نمایندگی،رنگبندی،تعداد....) بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
 • کاربرانی که از آگهی زنده (سبز ) در سایت استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست از آگهی خریداری شده بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود خواهد شد.
 • کاربرانی که از عضویت خودرویاب کار یا خودرویاب همکار استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست از عضویت خریداری شده بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 • چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 • چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 • عرضه کنندگان اطلاعات (خودرو، تجهیزات جانبی، خدمات تخصصی و ...) پس از درخواست از سوی متقاضیان، می توانند بدون دخالت این وب سایت نسبت به ارتباط مستقیم با متقاضیان اقدام نمایند.
 
حريم خصوصي سايت

هرگونه اطلاعات و محتوای موجود در این سایت توسط کپی رایت و سایر قوانین مالکیت معنوی محافظت می شود و متعلق به garazh.ir و صرفا مديريت آن می باشد.  محتوا اين سايت و تمام اطلاعاتي كه به هر نحو در دسترس شما قرار ميگيرد، فقط و فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری در نظر گرفته شده است. شما می توانید با دانلود یک نسخه از سایت و یا هر بخشی از مطالب آن، برای مقاصد شخصی و غیر تجاری استفاده کنید، اما بدون کسب اجازه کتبی از شخص مديريت سايت هيچگونه اجازه تکثیر، فروش، انتشار، توزیع، تغییر، نمایش و یا پست مجدد هیچ بخشی از محتوای سایت را به هر طریق و یا هر مقصودی ندارید. لذا؛
 • هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت به هر شكل و چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز كتبي از مدیرت سایت غير قانوني بوده و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام جدي قانونی را در پی خواهد داشت!
 • بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر خودرویاب به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت
 • تمامی تماسهای الکترونیک با سایت خودرویاب بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان، و پيگيري جدي قضائي از سوي وكلاي حقوقي خودرویاب خواهد گردید
 • انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد
 • درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت خودرویاب بدون اخذ مجوز کتبی از مديريت سايت غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی جدي را در پی خواهد داشت
 • استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت خودرویاب پیگرد قانونی خواهد داشت
 • هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

و در نهايت این سایت. ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید و شما با انتشار شرایط استفاده جدید در همین صفحه سایت از چنین تغییراتی مطلع خواهید شد. تداوم استفاده از سایت پس از ارسال هر گونه شرایط استفاده از خدمات جديد، به معنی توافق با هر گونه تغییر می باشد. خودرویاب ممکن است استفاده از هر بخشی از سایت را بدون اطلاع قبلی و یا مسئولیتی تغییر، تعلیق، قطع و یا محدود کند. ممكن است این سایت شامل لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد که آن سایتها توسط خودرویاب و یا واحدهای وابسته به آن ایجاد و یا مدیریت نمی شوند. سایت خودرویاب و واحدهای وابسته به آن تایید، تصدیق یا تضمین این وب سایتهای مرتبط را به عهده نمی گیرد و مسئولیت هرگونه مشاوره، محتوا ،اطلاعات، شیوه، محصولات و یا خدمات مربوطه یا در دسترس از طریق چنین وب سایت های مرتبط را از خودسلب می کند. نه این شرایط استفاده از خدمات و نه هیچ شرایط و و مقررات دیگر در این سایت به معنی ایجاد مشارکت، سرمایه گذاری مشترک یا رابطه نمایندگی و یا اعطای حق امتیاز بین طرفین نمی باشد.    تاریخ آخرین به روز رسانی: 1394/09/30