درباره وب سایت خودرویاب

درباره ما

زندگی هر لحظه نو می‌شود و انسان ها هر روز کالاهای نو و خدمات جدیدی می‌خواهند و در اين بين، افراد همواره به دنبال يافتن راه‌های بي درد سر و میان‌بری برای رسیدن به خواسته‌های‌شان ميگردند؛ ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان محترم خودرویاب، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش با واقعي ترين قيمت در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی اين پایگاه مجازی بپردازیم. و با ساده و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری كنيم تا با کمترین دردسر و در کوتاه ترين زمان ممكن خودرو مورد نظر خود را بيابيد یا اگر قصد فروش اتومبيل خود را داريد آن را مستقيما و با مناسب ترين قيمت بفروشيد.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست يابيم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این سيستم هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را به آدرس info@carscript.ir ارسال نمائید.

و در پايان لازم به ذكر است كه تمامی خدمات این سايت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.